# 11.1. 09 Polní jízdárna

15. ledna 2009 v 19:28 | ©Jurášek
Dnes 11.1. 09 jsem byla za Mártíkem a jeho bandou.
Přinesla jsem jim nějakou tu mrkev, aby se neřeklo, že jsem na ně zapoměla a dokonce i jednu dostali před jízdou.Chutnalo jim... Olizovali se až za ušima.
Mártyho jsem nauzdila, nasedlala, dostal i bederku, protože ta zima byla neskutečná...Dokonce i já jsem měla rukavice ke koním a to už je co říct.
No a jeli jsme ven. Ale skončili jsme na tzv. "polní jízdárně" jak jsem si ji pojmenovala já sama.(Byli jsme na tý polní jízdárně kvůli tomu, že ta pravá byla pod sněhem). To byli snad 4 jízdárny, takže jedno objetí jízdárny krokem dalo zabrat...
Celkem v pohodě trénink, nějaké jeho chyby a taky hlavně moje jezdecké chyby (jako vždy...), ale byl to průměrný trénink.
Akorát se mi jednou splašil kvůli tomu, že tam jeden chlap pustil brusku, ale ok. Akorát, že si potom na tom místě dával majzla.No a po hodině jsme se vrátili krokem po silnici zpátky do stájí.
Koně jsme oduzdili, odsedlali, zadekovali a vyčistili. No a nakonec taky dostali večeři.No a za odměnu mrkvičku + k večeři mrkvičku. Takže byli snad spokojení...
A nakonec popřála dobrou noc...

P.S.: Zima byla fakt příšerná! Ani ty rukavice nepomohli! Příště si beru asi dvoje!
A fotografie nejsou a ani nebudou, tak snad v jiném dílu v mém deníčku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama