30.1. 09

30. ledna 2009 v 18:14 | ©Jurášek |  Aktuálně
Včera jsem založila novou rubriku a to videa! :) Nejdříve jsem nevěděla jak se ze streamu zjistí URL adresa, ale dneska jsem na to sama přišla. :)) Tak jsem byla ráda a hnedka jsem přidala první video sestavené z fotek. A to na téma "Mártík a já od začátků". ;) Zapněte si k tomu i repráky.
Taky jsem v rubrice "Kreslené výtvory" založila novou podrubriku "Kresby s Ijáčkem", kde se možná už zítra objeví kresbička. :) Beru Ijáčka jako koně, ale je to oslík. Ale prostě ho mám ráda, a tak jsem mu věnovala podribriku v mých kreslených výtvorech. A doufejme, že tam budou postupně přibývat další a další jeho kresby. :)
No a napsala jsem článek do koňského deníčku "Rytíři na koních x) ..." Tak si můžete kdyžtak taky přečíst.
Přemýšlela jsem, že bych udělala novou návštěvní knihu z jiého webu, ale nakonec jsem se na to vykašlala, i když už ji mám vytvořenou. :))
A taky bych se vás chtěla zeptat: "Chcete aby tu hrála hudba?" Vyjádřete se prosím k tomu do komentářů. Byla bych za to moc ráda.
Přemýšlela jsem dnes o změně designu, ale nakonec jsem si řekla "NE!" Tento je tu celkem krátce a aspoň nevyplácám šechny moje nápady. xD


Zdroj videa: youtube.com
Poznámka: Tato písnička je nádherná, ale smutná. Při troše fantazie si představíte děj písničky a budete mít slzy na krajíčku...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama