Aktuálně

Knihomolové ze všech blogerský koutů ...

24. ledna 2010 v 19:54 | ©Jurášek
Poslední dobou nemám vůbec co číst a začínám být z toho docela smutná. Protože mě nebaví neustále číst učebnici němčiny či literatury.
A tak prosím, nemáte někdo nějaký typ na pěknou knížku? Od jakého koliv spisovatele, jakékoliv množství stránek, z jakéhokoliv světového období, ... Zkrátka návrh na knížku co jste někdy četli a nějak vás zaujala. Může být na jakékoliv téma. :)
Tak prosím pište názvy knížek a aspoň malinkato o čem daná kniha je. :)
Moc Vám všem předem děkuji.

Váš (ne)sečtělý Jurášek ;)

Změna mi prospěla ...

29. října 2009 v 16:48 | ©Jurášek
Možná, že jsem blázen ... Ale když jsem změnila design na tento, no prostě nový design, mám více chuťi pracovat na tomto blogu. :) Zdá se mi to tu tak nějak více útulnější. Z počátku jsem chtěla něco jako fakt dokonalýho, webovýho, ale... Skončila jsem u jednoduchosti, bez fotografie, ale zas nejhorší to není. Aspoň na nějakou tu dobu jsem opět spokojena.
Jinak nápadů na články mám dost a dost. Chybí je jen uskutečnit a vkládat a vkládat. Ale přeci všechnu inspiraci nevypotřebuju na jeden den, no ne? =oP


Mějte se hezky a užívejte podzimních prázdnin ... Váš Jurášek

Uf...

12. června 2009 v 19:57 | ©Jurášek
Tak zdravím koňáci,
opět sem po 14 dnech zapisuju... Už mám z poloviny vyhráno. Už jen u 3 předmětů dokončit klasifikaci a huráá můj mozek bude mít odpočinek a nebude vysedávat nad knížkama! Chápete? Je konec roku! Já tomu pořád ne a ne uvěřit. Před chvilkou byli Vánoce a už za dveřmi 2 měsíce prázdnin, to je naprosto neuvěřitelné... Budu mít za sebou první rok na střední, který doufám ukončím s komentářem "prospěla." Jen prospěla, prospěla s vyznamenáním bejvávalo na základní škole. Starý dobrý časy.
Jinač příští týden začínajíc středou budu zase přispívat sem na tento otřesný blog s ponurým designem, což by se mělo změnit. Dodělám fotoalbum (už jsem začla...) a přidám nějaké články a potom už jen prázdniny a prázdniny. Ty slova jsou neuvěřitelná.
Mějte se hezky a ať vám koně jdou ...


Váš Jurášek nadšený prázdninami ♥

Opět přicházím...

23. května 2009 v 9:12 | ©Jurášek
Vlastně tady na blogu ani nebyl oznámen konec viďte? Ale zjistila jsem, že je to tak lepší... Sice je vidět jak všichni na mě prostě zapoměli, ale tak i to se stává...
Zkrátka jsem toužila se vrátit na blog. Chtěla jsem jinou adresu, ale tento už mi je asi souzený.
Dnes se pokusím obnovit rubriky, které jsem skryla, zkusím něco jako nový design a jen možná přidám nějaký ten článek a nebo to tu budu poupravovat.
Budu opět žít s blogem... Těším se...


Váš pavučinami oprášený Jurášek

Dnením dnes, hodinou a sekundou...

3. března 2009 v 17:49 | ©Jurášek
Ahoj,
má chuť k blogu nějak upadla. Nevím zda napořád či jen částečně... :) Nevidím jeden rozuný důvod proč tu být a držet tento blog?? Sice návštěvnost je pro mě velká. Ale to není vše. Zatím mě to tu nijak extra nebaví... Asi se vrátím do starých dobrých kolejí... A do jakých? Žádné stránky, žádný blog jen internetové fotoalbum a možná zavítáme na Ufonka, ale to ještě nevím...
Můj smysl stránek už není. Nevím jestli se mi chce s vámi všemi (s celým světem...) dělit o své zážitky, fotky s popisem, básničkami a povídky kde se stejně nemůžu, spíše nechci rozepsat naplno. Mám obavy kdo si to na druhé straně čte. :/ Realita je krutá.
Zatím s tímto názorem nehnu do té doby kdy se možná opět vrátím. Blog mazat nebudu, protože by to byla aspoň pro mě škoda. Uložím si vše do pc a rozloučím se s virtuálním světem...
V tento den, v tuto chvíli, v tuto hodinu a sekundu je můj názor takový jaký jsem vám popsala.

Mějte se hezky a užívejte si krásných a nenahraditelných chvilek s koňmi. :)

Váš Jurášek.

Aktuáně (špatně) o tomto blogu...

17. února 2009 v 19:18 | ©Jurášek
Ahojky,
včera jsem tu byla jen na skok se kouknout na ten blogový svět (život). ;) A celkem mě to u mě na blogu překvapilo. Uspokující návštěvnost a i nějaký ten koment se našel, tak jsem byla dost spokojená. :)
Ale ...
Poslední dobou nevím co přidávat... Jedině tak z každé jízdy zápisek, ale pokaždé nemám sebou fotoaparát a ani se nestane něco zajímavého co by stálo na psaní sem na blog...
A tak jsem klesla na přidávání řetězáků o mé osobě. :/ Teďka už jich tu je požehnaně, ale mě opravdu nic jinýho nenapadá.
V poslední době jsem začala opět koumat natural horsemanship do podrobna. Chystám se na provazovou ohlávku atd. :) A tak... Měla jsem takový nápad udělat blog jen o natural horsemanship. Nějaké knížky sice mám to je pravda, ale bude to originál? Nenařkne mě někdo že se po něm opičím? A co autorská práva? Zkrátka vůbec nevím... Moc bych chtěla mít blog jen o horsemanshipu, ale bude co přidávat? Mám tam mít i rubriky o sobě? Bude to mít cenu? A takové a spousta dalších otázek mi leží na srdci. Spousta koňských blogařů končí, skončila či uplně omezila, tak bude můj blog někdo s radostí sledovat a těšit se na nový přidaný článek? Nebo to budu dělat jen sama pro sebe? Nebude lepší "studovat" tento obor jezdectví doma sama pro sebe? :-O
Vůbec nevím... :(
PROSÍM, PORADILI BY JSTE MI? LÍBIL BY SE VÁM BLOG JEN O HORSEMNSHIPU? NAVŠTĚVOVALI BY JSTE HO RÁDI?


S pozdravem horsemanshipem oslepený Jurášek xD

30.1. 09

30. ledna 2009 v 18:14 | ©Jurášek
Včera jsem založila novou rubriku a to videa! :) Nejdříve jsem nevěděla jak se ze streamu zjistí URL adresa, ale dneska jsem na to sama přišla. :)) Tak jsem byla ráda a hnedka jsem přidala první video sestavené z fotek. A to na téma "Mártík a já od začátků". ;) Zapněte si k tomu i repráky.
Taky jsem v rubrice "Kreslené výtvory" založila novou podrubriku "Kresby s Ijáčkem", kde se možná už zítra objeví kresbička. :) Beru Ijáčka jako koně, ale je to oslík. Ale prostě ho mám ráda, a tak jsem mu věnovala podribriku v mých kreslených výtvorech. A doufejme, že tam budou postupně přibývat další a další jeho kresby. :)
No a napsala jsem článek do koňského deníčku "Rytíři na koních x) ..." Tak si můžete kdyžtak taky přečíst.
Přemýšlela jsem, že bych udělala novou návštěvní knihu z jiého webu, ale nakonec jsem se na to vykašlala, i když už ji mám vytvořenou. :))
A taky bych se vás chtěla zeptat: "Chcete aby tu hrála hudba?" Vyjádřete se prosím k tomu do komentářů. Byla bych za to moc ráda.
Přemýšlela jsem dnes o změně designu, ale nakonec jsem si řekla "NE!" Tento je tu celkem krátce a aspoň nevyplácám šechny moje nápady. xD

26/1/2009- Jubileum :)

26. ledna 2009 v 19:25 | ©Jurášek
Ano, taková menší novinka... Ze které jsem strašně moc ráda. :) A to, že vás tu bylo na blogu už 600 a za dnešek pomalu už 30! A to je pondělí. :)) Jsem zkrátka strašně moc ráda, že se ke mě chodíte a že čtete články a prohlížíte fotografie. Vlastně i kdyby jste sem nechodili, tak bych jela dál, ale ty číslička jak tam skáčou jsou strašně pěkný, když jdou směrem nahoru. :D Tak ještě jednou DÍKY! :o)

P.S.: Popravdě... Čekala jsem dnes na to číslo 600 nějaký ty dvě hodiny, když byla nuda. :))

Něco chystám? Změnu? A nebo to v čem jsem začínala? ... Nevím...

20. ledna 2009 v 19:45 | ©Jurášek
V poslední době jsem hodně přemýšlela nad tímto blogem...

Jednou jsem chtěla přestat, po druhé jsem chtěla teorii a zvítězilo ve mě něco jiného. A to pokračování v tomto blogu jak je, nechtěla jsem totiž žádné velké změny. Chtěla jsme pokračovat...
Ale když jsem se tak porozhlédla po rubrikách tady, vlastně jsem nevěřila. :/ Přála jsem si blog, který jsme zatím u nikoho neviděla, něco originálního co bych psala ze sebe.
Možná, že něco málo tu takového je, ale to co si představuju tu není...
A tak... Ze začátku jsem si představovala mé povídky, básničky, příběhy, úvahy, atd. Ale ani jedno z toho tu není. Potom jsem chtěla zapisovat každý den u koní a tu toho je jen pár. A tak zkrátka v tomto hodlám pokračovat!
Tento týden to asi moc nenapravím, protože není čas. Já vím tato otřepaná frázička co trajdá celým blogovým světem. Ale u mě je to teďka opravdu pravda. Pokud se chvilka najde, tak začnu psát, protože teďka mám na to chuť a cit. :)
Ten týden budu sbírat náměty a pak vše sepíšu do jednoho. Tak se máte doufejme na co těšit.
Jinak nevím zda tento týden ještě něco přibyde, ale snad ano... ;)

Tak se mějte krásně a užívejte zimních radovánek u koní. :-*

P.S.: Byl důvod sem tento článek vkládat? :D

14/1/ 2009

14. ledna 2009 v 19:49 | ©Jurášek
Ahoj, hlásí se vám zmrzlý Jurášek.
Dneska byl supr den, ale samozřejmě až na pár vyjímek... Jako vždy! Nic nemůže být dokonalé... Ale o tom možná až jindy.
Dnes jsem byla u koní a zažila jsem parádní jízdu. No, ale o tom jindy... A kdy?
V pátek se nám uzavírají už známky, a tak...! Jak se těším. O víkendu zkrátka budu přidávat co jsem za tento nabitý týden vůbec nestihla. Těch pár článků co jste tu mohli vidět jsou/ byli přednastavené. Tak jsem tento týden na blogu nehla ani prstem. Ale těším se až tu přidám nové články od koní, koňské akce, kresby, možná něco do rubriky "Spisovatelkou..." a možná i něco dál. Tak si myslím, že se máte docela i na co těšit.

Tak se mějte Váš zmrzlý Jurášek od koní.

P.S.: Ať žije uzavíraní známek!

# Velké změny + nový design

10. ledna 2009 v 17:29 | ©Jurášek
Velké novoroční změny nastali a dala jsem blog do "pucu".
Rozhodla jsem se pro velké změny (pro mě velké). Jak už jste si mohli přečíst, tak tu terorii o koních neuvidíte a bude tu to co tu bylo + něco navíc! :)

# Novinky #
• Změnila jsem design
• Nová rubrika Čtenářský deník a kreslené výtvory
• Změna pozadí v návštěvní knize
• Do menu přidány bannery s koňskou tématikou a odkaz na web mého pejska. :)

→ Se vším jsem celkem i spokojená. :) Design celkem i "slušivý" a lepší než ten předešlý tmavý. Z rubriky čtenářský deník jsem nadšená a doufám, že brzy do ní začnu přidávat. S návštěvní knihou 100% spokojenost, protože já a design do návštěvní knihy, tak to je pro mě nadlidský úkol. x)
→ Jak v menu můžete vidět odkaz na web mého pejska, tak tyto stránky jsem založila nedávno a ještě tam bohužel není ani design, ale jen připravené rubriky. Ale určitě snad někdy začnu přidávat články o mém psím raubíři. :*

10.1. 09 || Nový začátek po druhé... :D

10. ledna 2009 v 11:04 | ©Jurášek
Omlouvám se, ale jsem strašně nevyzpytatelný, člověk co se neumí hnedka rozhodnout...

Možná, že jste si někdo četl můj článek "Nový začátek" kde stálo, že tu budete moc od nového roku 2009 najít nějakou tu koňskou teorii (mimochodem, článek jsem už smazala...). Ale to tak bohužel (?) nebude. Vše bude při starém. A to tak, že zde najdete jen mojí tvorbu, můj život, fotografie, grafiku, atd. Takže žádné změny ve směru koňské teorie se konat nebudou!
Změny, ale nastanou... A jaké? Nové rubriky, nový design, nová návštěvní kniha a potom nové a nové přibývající články. :) Tak doufám, že nejste zklamání, ale naopak potěšeni. A doufejme, že se zařadím mezi vámi rádo navštěvovaný blog.

Mějte se hezky a užívejte zimních chvilek s koňmi Vašeho srdce.

# Už je to uděláno, už je to hotovo!

22. prosince 2008 v 18:35 | ©Jurášek
Tak jsem si dneska zase dala trošinku práce.22.gif image by Salisko

V zákulisí blogu jsem toho pár pozměnila. Vytříděny obrázky, uloženy nové obrázky do slože, již uložené obrázky mají jednotný název, a tak je to tu zas o něco hezčí. Doufejme... Všude v rubrikách jsem přiřadila smajlíky.10-2.gif image by Salisko Jsou takoví menší a méně nápadní a právě to se mi na nich líbí. Nechtěla jsem žádné hodně výrazné. Aby jste se nejdřívě koukli na smajlíky a pak četli článek, to není moje gusto.2-1.gif image by Salisko
Také jsem se pokoušela o ikonku, kterou bych si dala do menu, ale nedařilo se mi!9-1.gif image by Salisko Náhled ikonky můžete vidět vlevo. Ale nejde mi tam dát ten odkaz na mou stránku, aby se obrázek stal klikací ikonkou. Už jsem se radila i s KaJuSh* ta mi sice poradila a dala odkaz na stránku kde to je do podrobna napsáno, ale mě se to i tak nepovedlo.12-2.gif image by Salisko
Prosím poradil by mi někdo? Nebo by mi ji někdo udělal? Obrázek tu máte a adresu tohoto blogu znáte. PROSÍM.19-1.gif image by Salisko Kdyžtak napište do komentářů či na můj email: myhorseismylove.K@seznam.cz 13-2.gif image by Salisko

Tak se mějte hezky Váš Jurášek 13-2.gif image by Salisko

# 0.5 Změna designu + úvaha o mých designech :)

21. prosince 2008 v 17:42 | ©Jurášek
Rozhlížela jsem se blozích/gách (co já vím jak se to slovo skloňuje) a všude jsem viděla ten ohraný zimní až vánoční design. Všude modro... Já milovník modré barvy a jsem proti modré barvě? Ano! Však všichni se řídí ročním obdobím či dobou, která nás právě doprovází. A i já jsem tomu chvilkově podlehla. Vyřvával mi tu nějaký ten den anglický nápis "Merry Christmas. Ani nevím proč jsem to tu vlastně měla. Já odpůrce anglického jazyka... Asi proot že jsmenechtěla vyčnívat z davu!
Když jsme zakládala tento blog, tak jsem chtěla originalitu, originální články prostě nic neokoukaného. A už už to kazím! Tak se lidi sakra se mnou smiřte! Nebudu mít vánoční ani zimní design. Nebudu sem dávat kýčovitá pozadí. Koně s vánoční Santa čepičkou. Nic takového...!
A jaké budou mé designy? Takové jaká bude má nálada. Tak klidně 24. prosince se tu rozzáří žluto-oranžový design a v létě uvidíte tmavě modrou.
Chtěla jsem originalitu tak ji taky budu mít...!

A teďka náhled nového designu :)
↓↓↓


Pozn.: Snad ty Vánoce připomínají jen ty hvězdičky v okrajích stránky. Ale není to kvůli Vánocům.
Tento design se od předchozího moc neliší, ale mě to vůbec nevadí...

# 0.4 Další změny + radost :)

21. prosince 2008 v 14:33 | ©Jurášek
Další aktuality na tomto blogu... Ty co se konali a konat budou...
•Ze začátku bych se chtěla zmínit o návštěvnosti... Myslela jsem si, že sem moc lidí chodit ani nebude, tak 5 lidí denně apod. Ale jak koukám, tak jsem se asi mýlila. Včera jsem si říkala, že by bylo fajn, aby nás tu celkem už bylo 80, ale ono? Hnedka 100! Byla jsem samozřejmě za to moc ráda... A tady máte důkaz! ↓↓↓


# 0.3 Pozor hlášení! + změna designu :)

17. prosince 2008 v 19:57 | ©Jurášek
Tak co, jak se máte? 5-1.gif image by Salisko
Doufám, že fajn a nebo to aspoň ujde... Já jen aby jste byli na tom tak náladově vyrovnaně... 4-1.gif image by Salisko

# Proč zrovna tento blog?

15. prosince 2008 v 19:28 | ©Jurášek
Proč byl založen zrovna tento blog? 6-1.gif image by Salisko
Před tím než jsem založila tento blog, tak jsem měla i jiné... Ale pouze ty teoretické, sem tam i spíše o mě jako je tento, ale vždy tam sahala ta koňská teorie!
A rozhodla jsem se pro změnu!
Nechtěla jsem to co mají všichni! A to jsou blogy o koních s teoretickými znalostmi. Buď opsané z knih či okopírované z dalších koňských blogů. A to mě už začalo trošku nudit.
A tak jsem se zamyslela... JAK BYCH MOHLA BÝT ORIGINÁLNÍ?
Dlouho jsem na nic nepřicházela. Vymyslela jsem spousta návrhů, ale pořád by byli částečně neoriginální. A tak vzniklo toto mé království...
Stránky jako můj deníček od koní! Mé psaní atd. Ale hlavně ty zážitky od koní.
A povedlo se! JSEM ORIGINÁLNÍ! Teda aspoň si to myslím.
Tak doufejme, že se vám tu bude líbit a budete sem chodit. 13-2.gif image by Salisko

# 0.1 Založení blogu

15. prosince 2008 v 14:31 | ©Jurášek
Vítejte na mém koňském blogu! 17-2.gif image by Salisko
Právě si zabloudil/a na blog, který se týká mého světa. A co se stalo mým světem? KONĚ...
Nenajdeš tu, ale teorií o koních! Jen a pouze mé příběhy, koně co jsem poznala, dny u koní, atd. Nic okopírovaného z druhých blogů, takových stránek je na internetu mnoho, tak proč s nimi zabírat místo že?
Z jediné věci z které mám obavy je moje identita...
6-1.gif image by SaliskoNebudou tu moje fotografie (asi...) a když tak jen v omezeném množství a ne kupa!

Tak přeji hezký zbytek dne!
24.gif image by Salisko

P.S.: Byla bych moc ráda, kdyby jste sem ke mě chodili...
 
 

Reklama